شاخه‌ها

شاخه های بلاگ خبری

شرايط و ضوابط استفاده شما

شرایط حمل و تحویل کالا

مشتری گرامی  ، ضمن تشکر از انتخاب شما ، خواهشمند است به موارد زیر دقت بفرمائید.

1-     حمل کلیه سفارشات توسط پست جمهوری اسلامی صورت می پذیرد و فروشگاه صاحب الکترونیک هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط پست ندارد.

2-     برای هر محموله شماره رهگیری مجزائی توسط پست صادر می گردد که این شماره رهگیری توسط  ایمیل برای شما ارسال می شود. شما میتوانید برای رهگیری محموله های خود از سایت: http://tntsearch.post.ir که متعلق به پست جمهوری اسلامی است استفاده نمائید.

3-     مدت زمان تحویل محموله ها در پست سفارشی بین سه تا پنج روز کاری ( روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد) و برای پست پیشتاز نیز بین یک تا سه کاری ( روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد) پس از تحویل به پست است و24 ساعت از تاریخ واریز وجه و صدور فاکتور می باشد.

4-     مکان تحویل کالا آدرسی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت فروشگاه درج مینمائید و فروشگاه آدرس درج شده شما جهت تحویل را بر روی مرسوله های پستی درج خواهد نمودو تغییر آدرس پس از تحویل محموله به پست به هیچ وجه قابل تغییر نیست.

5-     ساعت تحویل محموله ها بسته به زمان حضور پستچی در محل شما خواهد بود . متاسفانه فروشگاه صاحب الکترونیک هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد .

6-     کالاها بر مبنای استانداردبسته بندی فروشگاه که با پست جمهوری اسلامی هماهنگ شده انجام می شودو تغییر این بسته بندی از جمله کادوپیچ نمودن برای فروشگاه مقدور نیست.

در صورت داشتن هر گونه سوال به شماره 09356079944  از طرق واتساپ پیام بدهید. (24 ساعت)

با تشکر -  صاحب الکترونیک